Зимові запаси: обираємо печериці на Центральному ринку

Закінчення осені - ідеальний час для зимової заготівлі грибів. Королівські білі печериці можна придбати на Центральному ринку.

Зазвичай гриби привозять з гірських районів Івано-Франківщини, проте інколи продавці обирають невеликі грибні господарства Київської області. Всі продукти перевіряє на якість Державна лабораторія, яка знаходиться на території Центрального ринку.

Ціни на печериці починаються від 60 гривень за кілограм. Продавці завжди допоможуть обрати найсмачніші гриби - вони мають бути без темних плям та мати “рівний” колір.

Дієтологи рекомендують вживати королівські печериці під час посту замість м’яса. Крім того, це універсальний продукт, який можна запікати, тушити, обсмажувати, додавати у салати та супи. Особливо смакують печериці на грилю з рибою та іншими овочами.

Завжди свіжі та якісні продукти можна придбати на Центральному ринку, який знаходиться у самісінькому серці Івано-Франківська (вул. Дністровська, 5).

 

 

Схожі Новини

Королівські печериці: смачно та корисно

Великий асортимент королівських печериць пропонують на Центральному ринку Івано-Франківська.

Читати далі

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі

Яку рибу можна придбати на франківському ринку

До пісного та святкового столу. З 28 листопада розпочався різдвяний піст. Багато прикарпатців в цей час намагаються утриматися від м’ясної їжі. Хорошою альтернативою м’ясу є риба. І хоча Івано-Франків...

Читати далі