У ТЦ “Центральний” можна придбати медичні костюми з цікавим дизайном

У Торговому центрі “Центральний” працює магазин з медичними костюмами. Продавці пропонують великий вибір кольорів, принтів та фасонів.

Всі медичні костюми зроблені з котону. Ця тканина не еластична, легко брудниться та швидко чиститься. Обираючи котоновий костюм, потрібно пам’ятати, що його перуть тільки при температурі 40 градусів. Білий одяг варто кип’ятити.

У магазині є багато варіантів медичних костюмів: різнокольорові, на довгий або короткий рукав, з цікавими принтами. Можна навіть придбати костюм-вишиванку.

Ціна на всі костюми одна - 700 гривень. Також в асортименті є медичні шапочки з котону різних кольорів. Всі вони коштують по 75 гривень.

У Торговому центрі “Центральний” можна знайти саме той костюм, у якому набагато приємніше працювати або вчитись.

 

Схожі Новини

Яку рибу можна придбати на франківському ринку

До пісного та святкового столу. З 28 листопада розпочався різдвяний піст. Багато прикарпатців в цей час намагаються утриматися від м’ясної їжі. Хорошою альтернативою м’ясу є риба. І хоча Івано-Франків...

Читати далі

Великий вибір косметики відомих брендів у Торговому центрі “Центральний”

Найкращий вибір доглядової та декоративної косметики Ви завжди знайдете у Торговому центрі “Центральний”. Тут можна придбати косметичні засоби відомих українських та світових брендів.

Читати далі

Капуста, огірки та навіть яблука: яку квашенину можна придбати на Центральному ринку

Вибір квашенини на Центральному ринку Івано-Франківська чималий: від традиційно заквашеної капусти до цікавих та сміливих рішень закваски яблук та слив.

Читати далі

Домашні молоко, сир та сметана – завжди смачно та корисно

На Центральному ринку Івано-Франківська завжди можна придбати свіженьке домашнє молоко, а також сир та сметану. А за якістю товарів стежить Державна ветеринарна лабораторія.

Читати далі

Домашній еко-хліб пропонують на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська можна придбати корисний, низькокалорійний і неймовірно смачний домашній хліб.

Читати далі

Якісний та екологічний мед: найбільший вибір на Центральному ринку

Мед – це чудовий природній спосіб зміцнити здоров’я. Якісний та екологічно чистий мед завжди можна придбати на Центральному ринку.

Читати далі