ТЦ «Центральний» відновив роботу

З 11 травня Кабінет Міністрів України послабив карантинні обмеження. Таким чином, дозволена торгівля непродовольчими товарами у торгових центрах. Це означає, що Торговий центр «Центральний» відчиняє свої двері для відвідувачів.

У свою чергу, Адміністрація Центрального ринку продовжить забезпечення комплексу профілактичних заходів щодо протидії поширення коронавірусної хвороби COVID-19, забезпечення контролю за дотриманням вимог та оперативне усунення порушень.

Відвідувачам на вході в торговий центр проводять температурний скринінг та вказують на необхідність перебувати в засобах індивідуального захисту. Людям, у яких є видимі ознаки респіраторного захворювання (підвищена температура, кашель, нежить та ін.), буде відмовлено в доступі на територію Торгового центру «Центральний» та рекомендовано звернутися за медичною допомогою.

Впроваджено наступні заходи:

-  постійний контроль стану здоров'я працівників ринку;
- допуск на територію ринку працівників, продавців та відвідувачів здійснюється виключно за наявності вдягнутої медичної маски або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу;
-  на кожному вході на територію ринку встановлено диспансери з антисептиком;
-  забезпечено відстань не менше 3 метрів між робочими місцями продавців;
-  місця торгівлі обладнані захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;
-  проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 години;
-  прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця, в кінці кожного робочого дня;
-  забезпечено постійне інформування відвідувачів Центрального ринку щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватися та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Шановні відвідувачі, з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, здійснюючи покупки на Центральному ринку дотримуйтеся наступних правил:

-  користуйтеся засобами індивідуального захисту;
-  дезінфікуйте руки, використовуйте встановлені диспансери з антисептиком;
-  дотримуйтеся рекомендованої відстані один від одного 2-3 метра;
-  без необхідності не торкайтеся відкритих поверхонь.

Бережіть себе та рідних! Будьте здорові!

Схожі Новини

ZOOPROFI – все потрібне для домашніх улюбленців у ТЦ «Центральний»

Широкий асортимент якісних зоотоварів – у Торговому центрі «Центральний» працює спеціалізований магазин для тварин “Zooprofi”, де нададуть Вам кваліфіковану допомогу при виборі товарів для вашого дома...

Читати далі

Інтернет-магазин «Заціни» у ТЦ «Центральний»

Шукаєте якісні електротовари та аксесуари, щоб все було в одному місці і ще й за доступними цінами? Тоді завітайте до Торгового центру «Центральний», там Ви знайдете магазин «Заціни» з великим асортим...

Читати далі

Найкращі подарунки до Дня святого Валентина у ТЦ «Центральний»

Наближення Дня святого Валентина змушує закоханих проявляти фантазію, аби вибрати своїй другій половинці оригінальний подарунок.

Читати далі

В ТЦ «Центральний» відкрився ресторан швидкого харчування «Bread Meat»

Смачні бургери, стейки, ароматна кава та неймовірна випічка. Напередодні Дня Валентина в торговому центрі «Центральний» відбулося святкове відкриття ресторану швидкого харчування «Bread Meat».

Читати далі

Найкращий вибір сумок та валіз для подорожей у ТЦ «Центральний»

Багато людей не уявляють свого життя без подорожей. А, як відомо, головною супутницею будь-якого мандрівника є велика сумка чи валіза.

Читати далі

Магазин «Джинс Прикарпаття» в ТЦ «Центральний»

Хочете щоб Ваш одяг був максимально зручним та стильним? Тоді під час шопінгу варто завітати в магазин «Джинс Прикарпаття», що знаходиться в торговому центрі «Центральний» (торгове місце №10).

Читати далі

Святковий шопінг: кращі подарунки на 8 березня у ТЦ «Центральний»

8 березня – свято прекрасних та чарівних жінок. У цей день кожна мама і дочка, дружина і кохана дівчина чекають уваги, щирих посмішок, квітів і, звичайно ж, подарунків.

Читати далі