Щодня свіжа зелень

Їсти свіжу зелень корисно завжди. Адже саме городина допомагає здолати авітаміноз і депресію, яка зазвичай виникає в холодну пору року.

За зеленню слід йти на Центральний ринок, бо ціни тут нижчі ніж в супермаркетах, городина тут кожен день свіжа та й широкий асортимент.

Так, пучок зеленої цибулі коштує 8-10 гривень, а зелений салат – 15 гривень. 100 грам кропу чи петрушки вартує 20 гривень.

Крім того, зеленина нейтралізує канцерогени, які захищають від негативного впливу навколишнього середовища і покращують мозковий кровообіг, надзвичайно важлива для підтримання життєвих сил взимку.

«Кріп, петрушка, салат та зелена цибуля, містять дуже багато вітамінів, мікроелементів, мінеральних речовин. З ними і салати, і основні страви смачніші та поживніші», – розповідає продавчиня Світлана.

Схожі Новини

Чому варто йти за покупками на Центральний ринок Івано-Франківська

В Івано-Франківську ледь не щодня росте кількість магазинів та супермаркетів з широким вибором продуктів та товарів. Втім, їжу таки краще купувати на ринку. І не тільки через ціну, а й через якість пр...

Читати далі

Весняні овочі уже на прилавках Центрального ринку

На Центральному ринку вже активно продають свіжу зелень. За вітамінами приходять все більше й більше прикарпатців.

Читати далі

Корисні властивості зелені

Зелень має безліч корисних властивостей, зокрема – містить велику кількість різноманітних вітамінів та мікроелементів.

Читати далі

Зелений король: корисні властивості шпинату

Весна – час їсти зелень. Шпинат «нагодує» організм цілим набором вітамінів, допоможе його почистити, а також тонізує. Це універсальний продукт на весну та першу частину літа.

Читати далі

Зелений мультивітамін: чим корисна рукола

Рукола – одна із найкорисніших рослинних мультивітамінів. А ще, ця зелень відмінно урізноманітнює весняний раціон. Вона має легкий гіркувато-гірчичний присмак, який надає будь-якій страві пікантності.

Читати далі