Оптовий ринок: найкращі ціни на овочі та фрукти

Зараз найкраща пора поновити запаси картоплі, цибулі, моркви, капусти та буряку, аби вистачило на всю зиму. А найвигідніше їх закупити на оптовому ринку, що на території Центрального ринку Івано-Франківська.

На Центральному ринку працює популярний в Івано-Франківську оптовий ринок, де овочі та фрукти від українських сільгоспвиробників продають невеликими об’ємами за значно нижчою ціною. До прикладу, на кожному кілограмі картоплі можна зекономити до 3 гривень. А на яблуках – й всі шість. Адже великі та красиві яблука сорту «Персик» чи «Голден» тут продають по 18 гривень, що вже на кілька гривень дешевше, ніж у супермаркетах.

«Якщо берете ящик, то даємо по 12 гривень. Трохи менші можна й по 10 продати. У ящику приблизно 20 кілограм, тож вистачить на всю зиму. Дехто й по два бере. Важливо також подумати про зберігання продуктів. Аби вони не псувалися, їх варто тримати у прохолодному місці», – розповідає продавчиня Наталя.

Вигідно брати оптом й картоплю, моркву, буряк, цибулю. І грудень для цього найкраща пора – адже зазвичай наприкінці січня ціна на ці овочі зростає вдвічі. Причина проста – місцеві виробники, здебільшого, не мають сховищ для тривалого зберігання. Тому намагаються продати товар швидше. А вже наприкінці зими овочі та фрукти привозять з інших областей та з-за кордону, що й впливає на їхню вартість.

До слова, якщо вам не треба аж сітку моркви, де приблизно 15-20 кілограм, то аби не переплачувати, дочекайтесь такого ж як ви покупця. Зазвичай, у таких випадках продавці охоче «ділять» сітку овочів на двох, а ціна все одно оптова.

«Зараз покупці найчастіше оптом беруть цибулю, картоплю, капусту та моркву. Бо їх за зиму йде багато та й їдять у кожній хаті. Звичайно, у час підготовки консервацій популярними стають помідори, огірки та перець. В останні роки багато клієнтів беруть вже пошатковану капусту для квашення. Ми спеціально капусту чистимо і перед покупцем вже шаткуємо. Раніше такої послуги ми не надавали, треба було вдома самостійно цілий день над шатківницею стояти. А тепер спеціальний пристрій за кілька хвилин нарізає, а господині залишається лише посолити, додати моркви та приправ – так залишається значно менше клопотів», – розповідає продавець.

 

 

 

Схожі Новини

Сезонні овочі та фрукти: що і коли купувати

З приходом весни на Центральному ринку з’являється новий урожай овочів і фруктів. Прилавки ваблять широким асортиментом свіжих продуктів різних сортів.

Читати далі

Чорна, біла та зелена редька – корисні овочі на Центральному ринку

Взимку поповнити вітамінний запас допоможуть свіжі салати. І хоча вибір овочів на ринку не гірший, аніж влітку, варто звернути увагу на редьку. Адже ці коренеплоди у таку пору будуть набагато корисніш...

Читати далі

Найкорисніші та найсмачніші гранати – на Центральному ринку

Зима – це час, коли варто постійно поповнювати свій організм корисними вітамінами. А на Центральному ринку Івано-Франківська завжди найбільший вибір свіжих фруктів та овочів.

Читати далі

Смакуємо з користю: екзотичні сухофрукти на Центральному ринку

Зиму по праву можна назвати сезоном сухофруктів, які збагачують раціон корисними мікроелементами та вітамінами. Запастися ними найвигідніше на Центральному ринку Івано-Франківська. Адже саме тут пропо...

Читати далі

Інтернет-магазин «Заціни» у ТЦ «Центральний»

Шукаєте якісні електротовари та аксесуари, щоб все було в одному місці і ще й за доступними цінами? Тоді завітайте до Торгового центру «Центральний», там Ви знайдете магазин «Заціни» з великим асортим...

Читати далі

Найкращі подарунки до Дня святого Валентина у ТЦ «Центральний»

Наближення Дня святого Валентина змушує закоханих проявляти фантазію, аби вибрати своїй другій половинці оригінальний подарунок.

Читати далі

Весняні овочі уже на прилавках Центрального ринку

На Центральному ринку вже активно продають свіжу зелень. За вітамінами приходять все більше й більше прикарпатців.

Читати далі

Червоний буряк – один з найкорисніших овочів

Майже всі овочі – це вітамінна користь для здоров’я людини. До одного з них належить буряк.

Читати далі