На Центральному ринку ведеться посилена дезінфекція та заходи по запобіганню поширення коронавірусу

Адміністрація Центрального ринку Івано-Франківська забезпечує роботу ринку та проводить постійні заходи щодо запобігання поширенню захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену на коронавірусом COVID-19.

Від п’ятниці, 13 березня на території Центрального ринку проводиться активна роз’яснювальна робота, а на усіх входах і виходах розміщено інформаційній плакати щодо запобігання захворюванню на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом COVID-19.

Проводиться постійний санітарний контроль для виявлення та недопущення осіб з ознаками інфекційного захворювання на територію ринку. Представники адміністрації інфрачервоним термометром вимірюють температуру тіла як продавців, так і покупців. Окрім температурного скринінгу, звертають увагу на наявність у людей кашлю, утрудненого дихання та нежиті. У разі виявлення потенційно хворих відправлятимуть додому з проханням звернутися за медичною допомогою.

Встановлено додаткові диспенсери з дезінфікуючими засобами для персональної гігієни працівників, продавців та покупців на входах і виходах усіх корпусів Центрального ринку: на вході в ринок, у м'ясному, овочевому, молочному та рибному відділах, у туалетних кімнатах та в Торговому центрі «Центральний».

Посилено графік вологого прибирання приміщень торгових залів, складських та допоміжних приміщень,  обладнання, з яким контактують продавці та покупці,   з використанням спеціальних дезінфікуючих засобів. Адміністрацією ринку організовано особливий графік вологих прибирань, провітрювання приміщень та дезінфекції.

Адміністрація повідомляє, що Центральний ринок працює згідно звичайного графіку роботи.

Про можливі  зміни в графіку роботи Центрального ринку адміністрація буде інформувати додатково.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі Новини

До уваги жителів та гостей міста!

Центральний ринок міста Івано-Франківська запроваджує обмежувальні заходи для запобігання поширення коронавірусу Covid-19

Читати далі

На Центральному ринку провели заходи з метою запобігання поширенню вірусу

Сьогодні, 17 березня, перед початком робочого дня, на території Центрального ринку Івано-Франківська фахівці у спецодязі провели санітарну обробку, використовуючи спеціальні дезінфікуючі засоби.

Читати далі

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі

Яку рибу можна придбати на франківському ринку

До пісного та святкового столу. З 28 листопада розпочався різдвяний піст. Багато прикарпатців в цей час намагаються утриматися від м’ясної їжі. Хорошою альтернативою м’ясу є риба. І хоча Івано-Франків...

Читати далі

Смачний і лікувальний: який мед пропонують на Центральному ринку

У холодну пору чай з медом добре зігріває та навіть трохи лікує. При тому, додавати цей солодкий продукт до чаю значно корисніше за цукор. Обрати мед до смаку франківці мають змогу на Центральному рин...

Читати далі

Спеції на будь-який смак: які приправи пропонують на Центральному ринку

Вже більше 15 років у приміщенні “критого ринку” працює прилавок із прянощами, спеціями та приправами, які не знайдеш у магазині чи супермаркеті.

Читати далі

Найкращий вибір домашньої консервації – на Центральному ринку

В самому серці міста, на Центральному ринку Івано-Франківська, продавчині подбали про Вас та підготували широкий вибір смачної консервації.

Читати далі

Як обрати солодку та корисну хурму? – розповідають на Центральному ринку

Грудень – найкраща пора, аби смакувати хурмою. А найбільший вибір – на Центральному ринку Івано-Франківська. Тут покупцям пропонують цей корисний фрукт на будь-який смак та гаманець.

Читати далі