На Центральному ринку триває сезон молодої картоплі

Сезон молодої картоплі триває з квітня по липень.

Як пояснюють продавці, незважаючи на дощову погоду, врожай картоплі в Україні цього року дуже багатий. 

Особливо щедро вродили червоні сорти: «Олівія Рекорд», «Ред Леді» та інші. Серед білої картоплі лідером є сорти «Молодіжний» і «Арізона»

«Багато картоплі вродило. Торік так гарно родили білі сорти, а тепер краще червоні. Я продаю ось, «Ред Леді» – дуже смачна картопля. Люди беруть небагато – по кілограму-два. Навіщо накупляти? Вони завтра прийдуть знову і візьмуть свіжу. А на зиму брати ще рано», – пояснює продавець Петро.

Чоловік запевняє, що більше дешевшати молода картопля не буде. Та й сезон її добігає кінця – вже з середини серпня її з ринку витіснять сорти картоплі, які можна заготовляти на зиму.

«Молодий» овоч відрізняється від «старого» більш тонкою шкіркою та зниженим вмістом крохмалю. Він добре зберігає форму після варіння і нарізки, тому чудово підходить для приготування салатів. До того ж, молода картопля солодша, адже цукор в ній ще не перетворився на крохмаль.

Дієтологи кажуть, що молоду картоплю треба їсти навіть тим, хто прагне схуднути, адже в ній міститься багато калію, фосфору і невелика кількість заліза. Калій допомагає знизити артеріальний тиск. А крохмаль не тільки не зашкодить фігурі, але навіть корисний для здоров'я. 

Тож поспішайте на Центральний ринок, де завжди свіжі та якісні продукти до Вашого столу.

Схожі Новини

Молода картопля вже на Центральному ринку

Сезон молодої картоплі триває з квітня по липень. «Молодий» овоч відрізняється від «старого» більш тонкою шкіркою та зниженим вмістом крохмалю. Він добре зберігає форму після варіння і нарізки, тому ч...

Читати далі

Лохина – їжа для мозку

На Центральному ринку триває сезон ранніх ягід. На прилавках вже можна знайти лохину.

Читати далі

Українські кабачки вже на Центральному ринку

На Центральному ринку активно триває сезон ранньої городини. Так на прилавках почали з’являтися і вітчизняні кабачки.

Читати далі

Корисні властивості смородини

Триває ягідно-літній сезон на Центральному ринку Івано-Франківська. Серед усього різноманіття корисних і поживних ягід вирізняється смородина, яку віднедавна також можна знайти на прилавках.

Читати далі

Огірки – не лише смачно, але й поживно

На Центральному ринку Івано-Франківська триває сезон літньої городини. Асортимент на прилавках великий та ціни доступні. Тому мешканці нашого міста з охотою ідуть за покупками на Центральний ринок.

Читати далі

Суперфуд сезону на Центральному ринку: корисна чорниця

На Прикарпатті триває сезон чорниці. Ці ягоди можна легко знайти на Центральному ринку Івано-Франківська.

Читати далі

Цитрусовий бум: які мандарини пропонують на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська уже розпочався сезон цитрусових. Апельсини і мандарини – найкращий спосіб поринути у святкову атмосферу Новорічних свят.

Читати далі

Смакуємо з користю: екзотичні сухофрукти на Центральному ринку

Зиму по праву можна назвати сезоном сухофруктів, які збагачують раціон корисними мікроелементами та вітамінами. Запастися ними найвигідніше на Центральному ринку Івано-Франківська. Адже саме тут пропо...

Читати далі