На Центральному ринку працює автомат з фермерським молоком

На Центральному ринку Івано-Франківська встановили автомат з натуральним фермерським молоком. Такі автомати дуже поширені в Європі - молоко в цих апаратах є натуральним та органічних, бо отримане традиційним методом. 

До нього не додають хімікатів, саме тому воно залишається свіжим лише до п’яти днів. Автомат з фермерським молоком працює за принципом звичайного кавового апарату. Пляшки також “видає” механізм.

Автомат знаходиться на першому поверсі нового корпусу продовольчого відділу. Молоко, яке постачає місцевий виробник, має багато переваг. Воно завжди свіже, має насичений смак та високу харчову цінність. Його привозять із села Глибівка Богородчанського району.

Саме на Центральному ринку Івано-Франківська Ви завжди знайдете екологічно чисте молоко та інші продукти.

 

Схожі Новини

Спеції на будь-який смак: які приправи пропонують на Центральному ринку

Вже більше 15 років у приміщенні “критого ринку” працює прилавок із прянощами, спеціями та приправами, які не знайдеш у магазині чи супермаркеті.

Читати далі

На Центральному ринку запустили сучасний ліфт

Для зручності покупців у новому корпусі Центрального ринку відтепер працює пасажирський ліфт.

Читати далі

За справжньою кавою – на Центральний ринок

Насолоджуватися різними сортами улюбленої кави стало ще простіше. Адже на Центральному ринку працює спеціалізований магазин кави для справжніх кавоманів. Знаходиться він на першому поверсі нового корп...

Читати далі

Екзотична корейська кухня

На Центральному ринку окрім звичних нам продуктів, можна знайти й унікальну східну кухню. Вже більше 20-ти років тут працює кореянка Кім Рона. Жінка готує корейські страви тамтешніх смаколиків, знає б...

Читати далі

На Центральному ринку найкращий вибір живої риби

На Центральному ринку Івано-Франківська працює відділ з живою рибою. В асортименті представлено як звичні коропи і товстолоби, так і делікатесні соми, щуки, амури та форель.

Читати далі

Більше 100 видів спецій можна придбати на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська уже більше 15-ти років працює прилавок з найрізноманітнішими спеціями. Тут пропонують понад сотню духмяних сумішей та приправ, які не знайдеш у звичних супермар...

Читати далі

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі