Краще, ніж у супермаркеті: екологічно чисті продукти на Центральному ринку

Покупці в Європі та Америці все частіше надають перевагу ринкам, адже тут продукти не тільки дешевші, але й без різних домішок.

У новому корпусі Центрального ринку найбільший вибір продуктів у Івано-Франківську. Це дуже зручно для клієнтів.

На першому поверсі

На першому поверсі нового корпусу покупцям пропонують свіжі фермерські фрукти та овочі. Всі продукти місцевого походження та вирощені у природних умовах. 

Також тут знаходиться прилавок зі спеціями. Приправи натуральні, тобто у їхньому складі немає різних підсилювачів смаку. Продаж прянощів - це сімейний бізнес власників, які на ринку вже більше 15 років.

На території Центрального ринку є прилавки з натуральними гуцульськими сирами, домашнім маслом та молоком. Продавці завжди дозволяють дегустувати свій товар перед тим, як Ви робите вибір.

На першому поверсі є апарат з фермерським молоком. Вам навіть не потрібно брати із собою пляшки - тільки натиснути на кнопку. Апарат видає домашнє молоко у чистій, обробленій тарі.

Поруч із прилавками знаходиться ветеринарна аптека, де є великий вибір вітамінів, ліків та інших медичних засобів для тварин. Також тут можна придбати корми та аксесуари для улюбленців.

На другому поверсі

На другому поверсі Центрального ринку розташований м’ясний відділ. Кожен продавець може розповісти, який шматок найкраще вибрати для потрібної страви. Тут продається телятина, свинина, курятина, а також різні види фаршу. 

М’ясо сюди привозять із невеликих ферм та індивідуальних господарств.  Тут надають увагу якості, а не кількості.

На Центральному ринку працює Ветеринарна лабораторія, яка щодня перевіряє м’ясо на свіжість та наявність хімікатів. Якщо знаходять відхилення від норми, у продавця одразу вилучають товар.

Центральний ринок Івано-Франківська пропонує місцевим жителям натуральні, фермерські продукти за найнижчими цінами. Працівники завжди доброзичливі та раді допомогти у виборі!

 

Схожі Новини

Для здоров‘я та краси: екологічно чиста малина на Центральному ринку

Останній місяць літа - чудова нагода поповнити свій запас вітамінів. Екологічно чисті ягоди можна придбати на Центральному ринку.

Читати далі

Чорна, біла та зелена редька – корисні овочі на Центральному ринку

Взимку поповнити вітамінний запас допоможуть свіжі салати. І хоча вибір овочів на ринку не гірший, аніж влітку, варто звернути увагу на редьку. Адже ці коренеплоди у таку пору будуть набагато корисніш...

Читати далі

Для справжнього українського борщу – якісні інгридієнти

Борщовий набір – це продукти, які входять до класичного рецепту головної страви української кухні. Кожна господиня знає, що все необхідне для приготування справжнього борщу можна знайти на Центральном...

Читати далі

Весняна насолода – різноманіття фруктів на Центральному ринку

Щоб захисні сили організму працювали на повну потужність, раціон має бути збалансованим. Не слід пропускати основних прийомів їжі. Також потрібно звернути увагу на продукти, які містять у собі велику...

Читати далі

На Центральному ринку з’явилась перша сезонна черешня

Запашна, червона, смачна… Черешневий сезон цьогоріч розпочався дещо раніше, ніж зазвичай. Тож уже у середині травня франківці та гості міста мають можливість нею поласувати.

Читати далі

Найкращі продукти з Європи на Центральному ринку

Сьогодні купити продукти з Європи стало простіше, адже для цього не обов’язково їхати за кордон. Достатньо прийти на Центральний ринок Івано-Франківська.

Читати далі

Якісний та екологічний мед: найбільший вибір на Центральному ринку

Мед – це чудовий природній спосіб зміцнити здоров’я. Якісний та екологічно чистий мед завжди можна придбати на Центральному ринку.

Читати далі

Унікальні пропозиції на Центральному ринку: ексклюзивні сири та крафтові молочні продукти

На Центральному ринку Івано-Франківська найбільший вибір молочних продуктів. Тут пропонують ексклюзивні сири, яких не знайти у супермаркетах чи звичайних продуктових магазинах.

Читати далі