Херсонські помідори

Користь помідорів для людського організму надзвичайно велика, що визначається їх багатим хімічним складом.

Звичайний томат може мати близько 40% денного рекомендованого мінімуму вітаміну С. Також у його складі є вітамін А, Е, Н, РР та вітаміни групи В.

Помідори гарно впливають на роботу серця, покращують зір, травлення, допомагають при діабеті, захищають здоров’я шкіри та навіть здатні захищати від раку.

На Центральному ринку Івано-Франківська стає все більше ранніх українських овочів, зокрема помідорів. Прилавки ваблять покупців широким асортиментом. 

Продавчиня овочів пані Оксана розповідає, що зараз торгує тільки українськими овочами, зокрема, помідори привозять з Херсону.

«Цьогорічній урожай помідорів з Херсонщини дуже великий. Продаю не тільки червоні, а ще й рожеві. Хоча суттєвої різниці між ними немає. В усіх томатів рожевих сортів — підвищений вміст цукрів, тож солодші за звичайні», — зауважує продавчиня.

Отож, на Центральному ринку Ви завжди маєте змогу придбати смачну, корисну, поживну, а головне свіжу продукцію. Всі овочі проходять лабораторний контроль, тому за їх свіжість переживати не потрібно. На прилавки потрапляють лише якісні продукти.

Схожі Новини

Ранні овочі: смак здоров’я

Ранні овочі заполонили прилавки Центрального ринку. Редиска, молода капуста, буряк, морква, помідори та огірки – всі, як на підбір.

Читати далі