Для здоров‘я та краси: екологічно чиста малина на Центральному ринку

Останній місяць літа - чудова нагода поповнити свій запас вітамінів. Екологічно чисті ягоди можна придбати на Центральному ринку.

Чому саме малина і чим вона така корисна?

Позитивні властивості та корисні елементи є тільки у натуральних ягодах, які вирощували без хімікатів. Саме таку малину Ви завжди знайдете на Центральному ринку.

Малина багата на вітаміни А, В, СС, РР, калій, магній та мідь. 
Через протизапальні та знеболюючі властивості малину рекомендують приймати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту.
Додаючи до свого раціону малину, ви покращуєте роботу мозку та серцево-судинної системи.
Малина піднімає тонус шкіри, вирівнює її, має омолоджуючі властивості.
Малину їдять на дієті (100 грам - це 41 ккал). 

Малину привозять Буковини, Закарпаття, Тернопільщини і Городенківщини, де вирощують ягоду в теплиці зі збереженням природних умов.

 

Схожі Новини

Квасоля – чудовий замінник м'яса та джерело вітамінів

Квасоля – одна з найкорисніших для людини серед продуктів. Вона доступна впродовж року і за невелику ціну. А найбільший її асортимент ви знайдете на Центральному ринку.

Читати далі

Для справжнього українського борщу – якісні інгридієнти

Борщовий набір – це продукти, які входять до класичного рецепту головної страви української кухні. Кожна господиня знає, що все необхідне для приготування справжнього борщу можна знайти на Центральном...

Читати далі

За справжньою кавою – на Центральний ринок

Насолоджуватися різними сортами улюбленої кави стало ще простіше. Адже на Центральному ринку працює спеціалізований магазин кави для справжніх кавоманів. Знаходиться він на першому поверсі нового корп...

Читати далі

Молода картопля вже на Центральному ринку

Сезон молодої картоплі триває з квітня по липень. «Молодий» овоч відрізняється від «старого» більш тонкою шкіркою та зниженим вмістом крохмалю. Він добре зберігає форму після варіння і нарізки, тому ч...

Читати далі

Найкращі продукти з Європи на Центральному ринку

Сьогодні купити продукти з Європи стало простіше, адже для цього не обов’язково їхати за кордон. Достатньо прийти на Центральний ринок Івано-Франківська.

Читати далі

Безкоштовні торгові місця на Центральному ринку

Адміністрація Центрального ринку Івано-Франківська створила секцію безкоштовних торгових місць для соціально незахищених верств населення та людей, які продають домашню продукцію.

Читати далі

На Центральному ринку з'явилася перша малина

Ще у наших прабабусь малина користувалася доброю славою «домашнього лікаря». Малина – дуже цінна ягода, вона містить велику кількість вітамінів та мінералів.

Читати далі

Будз, бринза та вурда: екологічні карпатські сири на Центральному ринку

Сьогодні традиційний сир – звичайний продукт на нашому столі. Чудовим смаколиком є сир з овечого молока. Адже овече молоко відрізняється більшою щільністю та концентрацією у порівнянні з козиним та ко...

Читати далі