Бакалія на Центральному ринку

Бакалійні товари складають основу харчування кожної людини, тому їх можна сміливо назвати продуктами першої необхідності.

Дивись та бери! – так перекладається з турецької слово «бакалія». Фактично, найпопулярнішою категорією товарів є бакалійна секція. Саме тут зібрано максимальну кількість продуктів, що відносяться до продовольчого ряду.

На Центральному ринку обрати дійсно є з чого: асортимент складають біля 500 артикулів на будь-який смак та гаманець.

За словами продавців, на даний момент ажіотаж навколо великого кола товарів вже помітно спав. А ось олія, борошно та продукти для кондитерських виробів стали більш затребуваними, адже попереду Великодні свята.

«Зараз люди готуються до свят. Тому найбільший попит є на олію, муку, згущене молоко, – розповідає продавець Іванна. – Також популярністю користуються і вафлі для солодких виробів».

Останніми днями на деяку бакалію суттєво впали ціни. Приміром, макаронні вироби, сіль, крупи, цукор, борошно подешевшали на 5-10%.

Отож, завітайте на Центральний ринок, тут маєте змогу придбати всю необхідну, а головне якісну продукцію. Зробіть приємне рідним та близьким!

Схожі Новини

На Центральному ринку встановлено LED-освітлення внутрішньої території

У темну пору доби працюють сучасні енергозберігаючі прожектори.

Читати далі

Яку рибу можна придбати на франківському ринку

До пісного та святкового столу. З 28 листопада розпочався різдвяний піст. Багато прикарпатців в цей час намагаються утриматися від м’ясної їжі. Хорошою альтернативою м’ясу є риба. І хоча Івано-Франків...

Читати далі

Смачний і лікувальний: який мед пропонують на Центральному ринку

У холодну пору чай з медом добре зігріває та навіть трохи лікує. При тому, додавати цей солодкий продукт до чаю значно корисніше за цукор. Обрати мед до смаку франківці мають змогу на Центральному рин...

Читати далі

Спеції на будь-який смак: які приправи пропонують на Центральному ринку

Вже більше 15 років у приміщенні “критого ринку” працює прилавок із прянощами, спеціями та приправами, які не знайдеш у магазині чи супермаркеті.

Читати далі

Вечірня торгівля

На Центральному ринку створюють комфортні умови для торгівлі в темну пору доби.

Читати далі

Цитрусовий бум: які мандарини пропонують на Центральному ринку

На Центральному ринку Івано-Франківська уже розпочався сезон цитрусових. Апельсини і мандарини – найкращий спосіб поринути у святкову атмосферу Новорічних свят.

Читати далі

Найкращий вибір домашньої консервації – на Центральному ринку

В самому серці міста, на Центральному ринку Івано-Франківська, продавчині подбали про Вас та підготували широкий вибір смачної консервації.

Читати далі

Капуста, огірки та навіть яблука: яку квашенину можна придбати на Центральному ринку

Вибір квашенини на Центральному ринку Івано-Франківська чималий: від традиційно заквашеної капусти до цікавих та сміливих рішень закваски яблук та слив.

Читати далі